Warsztaty kulinarne online w Bistro

Kochani, pamiętajcie, że nasze zdrowie jest najważniejsze i w związku z tym apelujemy również o to, by przez kilkanaście dni ograniczyć wychodzenie z domu do maksimum. Czas spędzony w domu nie musi być wcale nudny, a my mamy dla Was ciekawą alternatywę – warsztaty kulinarne online z Carlosem! O co chodzi? Kilka słów poniżej.

Bistro Cafe&Tapas, gdzie na co dzień możecie zjeść nasze pyszne dania, niestety w najbliższym okresie będzie zamknięte. Ubolewacie nad tym Wy, ubolewamy my, a w szczególności Carlos. Wyobrażacie sobie go niegotującego przez tyle dni?! No właśnie, my też nie. I tutaj urodził się pomysł, który mamy nadzieję przypadnie do gustu Wam i Waszym dzieciom.

Warsztaty online – takie hasło padło któregoś dnia i bez wahania zdecydowaliśmy się takie zorganizować. Jak takie warsztaty będą wyglądały? Wymienimy Wam to krótko w punktach.

1. Gotowanie zaplanowaliśmy na wtorek i sobotę.
2. W dzień warsztatów „spotykamy się” na naszym Facebooku o godzinie 17:00.
3. Warsztatów nie ograniczamy czasowo, ale musicie liczyć około 1,5h.

To jak? Wchodzicie w to?

Chcemy żebyście ten czas spożytkowali jak najlepiej i wynieśli cenne wskazówki ze spotkania z Carlosem w internecie. Ci, którzy byli na naszych warsztatach w Bistro doskonale wiedzą, że warto się uczyć i spędzić ten czas z naszym kochanym Meksykaninem.

Dajcie znać na naszym Facebooku czy odwiedzicie nasze pierwsze warsztaty kulinarne online.

Na naszego fejsa możecie wejść kilkając tutaj.