pudełka sygnowane logo

Aktualności

20-28.09. – wakacje Bistro.


Kochani, w dniach 20-28 września jesteśmy na urlopie. Do zobaczenia wkrótce!

Więcej...

Warsztaty z wołowiny – 30.09.


Z okazji Dnia Chłopca organizujemy warsztaty z tym co mężczyźni lubią najbardziej – czyli wołowina i tequila ! Będzie gotowanie pod okiem szefa Carlosa – najlepsze steaki wychodzą właśnie spod jego ręki. Poznacie jego „tajniki” w ich przygotowaniu. Do tego degustacja meksykańskiej tequili. Świetna zabawa gwarantowana. Zapraszamy !

Więcej...

Weekend z T-Bone i Tomahawk


Ten weekend (10-12.09.21) będzie dla fanów steków tym najpiękniejszym – Tomahawk i T-bone, czyli dwa szczęścia jednocześnie.

Więcej...

3 urodziny Szkoły Rocka!


04.09.2021 odbył się koncert z okazji 3 rocznicy powstania Szkoły Rocka. Na jej czele stał znakomity Kuba Leciej, a reprezentowało ją ponad 60 uczniów, przy wsparciu rodziców. Nasz ogródek był przepełniony niesamowitą wiodownią. Carlos Contreras wraz ze swoją załogą serwowali to co nasi gości uwielbiają jeść na świeżym powietrzu przy dobrej muzyce – street food-tym […]

Więcej...

07.08. zagra K-Essence!


Po raz pierwszy w Bistro! Zapraszamy 07.08 godzina 20.00! Bartosz Księżyk, były wokalista indie rockowego NeLL i producent. Debiut K-essence to Prince of Pawns został wydany w 2014 nakładem Requiem Records. Bartek jest współautorem muzyki do filmu „Die Nibelungen: Siegfried”. Regularnie współpracuje z Maciejem Stanieckim przy produkcjach NeLL i K–essence – swojego solowego projektu.

Więcej...

Weekend Śródziemnomorski 06-07.8.


Zapraszamy miłośników owoców morza!

Więcej...

Koncert w Bistro


Amigos ! Niesamowity artysta po raz pierwszy zagra u nas w Bistro ! Nastrojowa muzyka na świeżym powietrzu, do tego pyszne jedzenie, drinki, piwo i nie tylko. Zapraszamy już w czwartek 22.07.21 o godzinie 19.00 !

Więcej...
Zadzwoń
Rezerwuj
Dojazd