szef Carlos w kuchni

Warsztaty kulinarne online w Bistro

Wróć

Warsztaty kulinarne online w Bistro

Kochani, pamiętajcie, że nasze zdrowie jest najważniejsze i w związku z tym apelujemy również o to, by przez kilkanaście dni ograniczyć wychodzenie z domu do maksimum. Czas spędzony w domu nie musi być wcale nudny, a my mamy dla Was ciekawą alternatywę – warsztaty kulinarne online z Carlosem! O co chodzi? Kilka słów poniżej.

Bistro Cafe&Tapas, gdzie na co dzień możecie zjeść nasze pyszne dania, niestety w najbliższym okresie będzie zamknięte. Ubolewacie nad tym Wy, ubolewamy my, a w szczególności Carlos. Wyobrażacie sobie go niegotującego przez tyle dni?! No właśnie, my też nie. I tutaj urodził się pomysł, który mamy nadzieję przypadnie do gustu Wam i Waszym dzieciom.

Warsztaty online – takie hasło padło któregoś dnia i bez wahania zdecydowaliśmy się takie zorganizować. Jak takie warsztaty będą wyglądały? Wymienimy Wam to krótko w punktach.

1. Gotowanie zaplanowaliśmy na wtorek i sobotę.
2. W dzień warsztatów „spotykamy się” na naszym Facebooku o godzinie 17:00.
3. Warsztatów nie ograniczamy czasowo, ale musicie liczyć około 1,5h.

To jak? Wchodzicie w to?

Chcemy żebyście ten czas spożytkowali jak najlepiej i wynieśli cenne wskazówki ze spotkania z Carlosem w internecie. Ci, którzy byli na naszych warsztatach w Bistro doskonale wiedzą, że warto się uczyć i spędzić ten czas z naszym kochanym Meksykaninem.

Dajcie znać na naszym Facebooku czy odwiedzicie nasze pierwsze warsztaty kulinarne online.

Na naszego fejsa możecie wejść kilkając tutaj.

Napisz do nas

Dowiedz się więcej


Zadzwoń
Rezerwuj
Dojazd